Forum Charyzmatyczne w Śremie

Forum Charyzmatyczne w Śremie - na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy 21 października do sali widowiskowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury, które mieści się przy ul. Staszica 1 w Śremie. Temat forum to: "Jezus uzdrawia i uwalnia". Organizatorami są wspólnota KEFAS oraz parafia bł. Michała Kozala w Śremie.

 

PROGRAM FORUM:

9.00 - Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty

9.30 - Konferencja "Maryja, oblubienica Ducha Świętego" - ks. Marek Dudek COr

10.30 - Konferencja "Jak ochronić Ducha Odnowy przed fałszywymi prorokami? Czym różni się modlitwa wstawiennicza o uwolnienie, od egzorcyzmu?" - ks. prałat Marian Rajchel, egzorcysta Archidiecezji Przemyskiej

11.30 - Konferencja "Jezus uzdrawia i uwalnia" - ks. Remigiusz Recław SJ

12.30 - Przerwa obiadowa

14.00 - Konferencja "Uwielbienie i dziękczynienie" - ks. Błazej Mielcarek OMI

14.45 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

16.30 - Eucharystia

18.00 - Kolacja

19.00 - Grupki dzielenia

19.30 - Uwielbienie Boga, świadectwa

 

Zgłoszenia chętnych do udziału w Forum Charyzmatycznym w Śremie należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., podając imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon, a także nazwę wspólnoty. Można też zgłosić chęć udziału osobiście, w każdy wtorek podczas spotkania modlitewnego wspólnoty KEFAS (ok. godz. 18.45, salka domu parafialnego przy ul. Malczewskiego 8 w Śremie).

 

Po otrzymaniu potwierdzenia z adresu, na który wysłane zostało zgłoszenie, należy na niżej podane konto wpłacić 50 zł od osoby (koszt nie obejmuje dojazdu i ewentualnych noclegów). Istnieje możliwość skorzystania z obiadu - 15 zł od osoby - i kolacji - 10 zł od osoby. Osoby, które będą chciały skorzystać z cateringu proszone są o wpłacenie odpowiedniej kwoty wraz z opłatą za udział w forum.

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Bł. Michała Kozala Bpa i M

63-100 Śrem, ul. Malczewskiego 8

PKO BP 53 1020 4160 0000 2102 0044 7755

Tytułem: Forum Charyzmatyczne Śrem 21.10.2017, imię, nazwisko, wspólnota

 

Patronat honorowy nad Forum Charyzmatycznym w Śremie sprawuje Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Patronami medialnymi forum są: Dobre Media, Kurier Śremski, Radio Emaus i Przewodnik Katolicki.

 

Nauczanie poprowadzą:

Ks. Marek Dudek COr - kapłan Kongregacji Oratorium św. Filipa Neri na Świętej Górze koło Gostynia, wyświęcony w 1997 roku, magister teologii (teologoia dogmatyczna: Obraz Chrystusa w doświadczeniach mistycznych św. Teresy od Jezusa). Od 2010 roku Superior Kongregacji.

 

Ks. prałat Marian Rajchel - egzorcysta diecezjalny, kierownik duchowy, kaznodzieja, pielgrzym, duszpasterz grup. Wyświęcony w 1961 roku.

 

Ks. Remigiusz Recław SJ - kapłan Towarzystwa Jezusowego, kierownik duchowy, spowiednik, kaznodzieja, rekolekcjonista, wieloletni dyrektor Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi, opiekun zespołu ewangelizacyjnego. Od 2017 roku odpowiedzialny za Program Misji Ewangelizacyjnych w Archidiecezji Łódzkiej.

 

Ks. Błażej Mielcarek OMI - Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej, od 2017 roku duszpasterz w poznańskiej parafii Chrystusa Króla, organizator kilkudziesięciu wydarzeń uwielbieniowych z zespołem Ninive, założyciel wspólnoty Epifania. Od lipca 2017 roku wikariusz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach.